بهناز شفیعی : هواداران” ناصر حجازی” هر سال بیش تر می شوند

123

۲۳ آذر زادروز ناصر حجاز ی است وبا وجود این که حدود ۵سال از فوت او می گذرد اما همچنان یاد او در میان فوتبالیست ها و مردم زنده است و هنوز هم جای خالی او در فوتبال به شدت حس می شود.

به گزارش ملودی نیوز : طبق معمول هر سال در روز تولد ناصر حجازی بزرگداشت او برگزار می شود و همه ی هوادارانش

در قطعه نام آوران بهشت زهرا حضور دارند, در این گزارش گفت و گویی با بهناز شفیعی همسر او خواهیم داشت :

هواداران ناصر روز به روز بیشتر می شوند

با وجود گذشت ۵ سال از فوت ناصر طرفداران او روز به روز بیش تر می شوند و در روز تولدش مدام به خط ناصر که دست من است زنگ می زنند تبریک می گویند و پیگیری می کنند که مراسم کی و کجا است.

ناصر درفوتبال استثنایی بود !

فوتبال الان نسبت به سابق وضعیت خوبی ندارد و از نظر من ناصر یک استثنا بود ! او همیشه بدون چشم داشت مالی  قرارداد سفید امضا می کرد و الان همه فهمیداند چه کسی را از دست داده اند.

محبوبیت حجازی بعد از فوتش

چند وقتی می شود که ما نقل مکان کردیم و خانه ای که در حال ساخت است را برای فروش گذاشتیم و جالب است بدانید خیلی ها بخاطر اسم ناصر حاضر هستند بدون قرارداد پول را کامل پرداخت کنند و یا در مرکز خرید ها خیلی از مغازه داران از من پولی دریافت نمی کنند  ومن دوست ندارم از این موضوع سو استفاده کنم فقط خدا را شاکرم که این عزت را به ما داده و باعث دلگرمی من شده است.

بعد از ناصر و منصور استقلال بی پدر شد !

بعد از مرگ ناصر تنها امید استقلال منصور پور حیدری بود که او هم با رفتنش استقلال را بی کس و کار کرد,دوستی ما با خوانواده یمرحوم منصور پور حیدری چند ساله است و همیشه دربرخی  سفر های استقلال که خانم های بازیکنان اجازه داشتند با او به اردو بروند من و فریده شجاعی, همسر مرحوم پور حیدری آن ها را همراهی می کردیم و صمیمیت زیادی بین ما هست و بعد از فوتش حالت بدی به من دست داد و به شدت ناراحت شدم.قبر ناصر و منصور فاصله ای ندارد و من خودم خواستم که این اتفاق بیفتد(آن ها واقعا خالص و مخلص بودند).هر موقع که هواداران سر قبر ناصر می روند برای منصور هم فاتحه می خوانند.ما وخوانواده ی پورحیدری از هیچکس کمک نگرفتیم و مثل خود ناصر و منصور سعی می کنیم که سالم زندگی کنیم.

قرار داد های میلیاردی حق بیت المال است

بعضی از فوتبالیست های حال حاضر بدون توانایی وتلاش برای فوتبال قرارداد های میلیاردی می بندند در حالی که می توانند زندگی حرفه ای تری داشته باشند  ,ولی بازیکنانی مثل علی کریمی ,فرهاد مجیدی,کریم باقری,علی دایی و مهدی رحمتی ..بسیار حرفه ای بودند و هستند و هر پولی که از فوتبال گرفته اند نوش جونشان باشد و واقعا حق آن ها است .


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *