((عکس زمستانی تهران)) در پایز روی صحنه می رود!

photo_2016-09-05_16-28-30

کامران تفتی  خود را برای رفتن به روی استیج ایوان شمس آماده کرد …

photo_2016-09-05_16-28-17

(برای مشاهده کامل خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید)

کامران تفتی را بار ها در سینما،تلویزیون و تئاتر دیده ایم و مخاطبش بوده ایم حالا  مدتی است که این هنرمند محبوب به عرصه خوانندگی هم پا گذاشته است. او فردا یعنی ششم مهر ماه در دو سانس اولین کنسرت شخصی اش را در تالار ایوان شمس اجرا خواهد کرد و از آلبوم عکس زمستانی تهران می خواند.

کامران تفتی سال گذشته نیز به همراه محمدرضا هدایتی و کیارش حسن زاده به روی استیج رفته بود بدین ترتیب کنسرت پیش رو اولین تجربه شخصی به روی صحنه رفتن تفتی در عرصه خوانندگی محسوب می شود.

photo_2016-09-05_16-28-30

شب گذشته کامران تفتی به همراه گروه خود (سیاوش امامی، امیر علی طاهری، شاهد علیزاده، طاها مظاهری، حامد حمید زاده) خود را برای کنسرت فردا آماده کردند که اتفاقا تیم کمپانی ملودی هم در این جلسه تمرینی حضور داشتند و عکس های مشاهده شده مربوط به شب گذشته می شود. تفتی امشب آخرین تمرین خود را نیز انجام می دهد تا حسابی آماده ریارویی با طرفدارانش شود.

photo_2016-09-05_16-28-35

بازیگری بی نقص کامران تفتی را همگی دیده ایم اما او در دیگر شاخه هنری یا همان خوانندگی نیز موفق عمل کرده و  شاهد  استقبال بسیار خوبی از سمت مردم از آلبوم عکس زمستانی تهران بوده  است انتظار می رود فردا نیز همچون زمانی که مردم آلبوم را تهیه و گوش کردند از اجرای زنده آن هم استقبال کنند.

لازم به ذکر است تهیه کنندگی این آلبوم را آیدا مصباحی در دست دارد و زحمات زیادی برای آن کشیده هچنین مدیر هنری آلبوم هم میثم یوسفی است.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *