کشف لوازم آرایشی و بهداشتی تقلبی و قاچاق در کشور

2276862

اجرای دو عملیات گسترده ۱۳۲ هزار قلم لوازم آرایشی و بهداشتی تقلبی و قاچاق در مشهد و دیگر شهرستان‌های خراسان رضوی کشف شد.

 به گزارش ملودی نیوز : سردار بهمن امیری مقدم فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در تشریح طرح های ضربتی پلیس آگاهی در مقابله جدی با قاچاق کالا گفت: در سه ماهه گذشته دو عملیات گسترده مبارزه با عاملان تهیه و توزیع اقلام آرایشی و بهداشتی قاچاق به اجرا در آمد.

وی افزود: کارآگاهان مبارزه با قاچاق کالا و ارزش پلیس آگاهی خراسان رضوی در این دو مرحله عملیات ضربتی ۱۳۲ هزار قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی غیر مجاز و قاچاق که تعداد زیادی از این اقلام دارای برچسب های تقلبی بودند را با دستورات مراجع قضائی از مراکز توزیع و فروش و همچنین قاچاقچیان کشف کردند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی تصریح کرد: پلیس در این دو عملیات گسترده ۶۰ تن از قاچاقچیان عمده و عاملان توزیع و فروش این اقلام آرایشی را دستگیر و به مراجع قضائی معرفی کردند.

سردار امیری مقدم با اشاره به اهمیت توجه شهروندان به نوع خرید اقلام آرایشی و بهداشتی و ضرورت مراجعه به فروشگاه های مجاز عرضه این محصولات گفت: اقلام آرایشی و بهداشتی رابطه مستقیمی با سلامتی شهروندان دارد و فرماندهی انتظامی خراسان رضوی در زمینه برخورد با عاملان قاچاق این اقلام و همچنین تشدید اقدامات کنترلی در حوزه نظارت بر واحدهای صنفی عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی عزم جدی دارد.

وی از شهروندان خواست در صورت اطلاع از فروش و یا تهیه و توزیع اقلام آرایشی و بهداشتی قاچاق، تاریخ مصرف گذشته و تقلبی مراتب را از طریق شماره تلفن ۲۱۸۳۷۰۰ ، ستاد خبری پلیس آگاهی استان و همچنین شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *